Przyjęcie urodzinowe-proste dekoracje balonowe

Szykując przyjęcie urodzinowe, warto zaopatrzyć się w balony zaprojektowane na tę okazję. Do wyboru mamy setki wzorów balonów lateksowych i foliowych. Postaram się w skrócie przybliżyć ich rodzaje. Mam nadzieję, że pomoże to w wyborze najlepszych dekoracji balonowych na Państwa przyjęcie.

Przyjęcie urodzinowe dla dziecka

Tu z pomocą przychodzą balony urodzinowe które, poza napisami w stylu Happy Birthday mają także grafikę z uśmiechniętymi zwierzakami, ulubionymi bohaterami z bajek lub postaciami z baśni typu jednorożce, wróżki itp. Poza balonami foliowymi, wielką cyferką warto także zaopatrzyć się w balony lateksowe. Mogą być one z napisami, ale świetnie sprawdzą się także baloniki bez ozdobnej grafiki. Można napełnić je helem lub powietrzem, aby ozdobiły naszą podłogę. Warto zadbać o nieprzepompowanie ich, aby nie pękały i nie straszyły najmniejszych gości naszego party.

Balony na 18 urodziny

Tu zazwyczaj zamawiane są cyfry 1 i 8. Nic lepszego w zamian nie zaproponujemy, bo jest to dobra decyzja. Dodam tylko, że warto rozważyć zakup dodatkowych balonów, które w towarzystwie ogromnych cyferek pełnić będą rolę ścianki i tła do zdjęć. Warto np. umieścić po bokach dwa balonowe bukiety, ładnie wypełni to salę i udoskonali naszą dekorację na 18 urodziny.

Dekoracja dla Niej…

Od kilku lat królują tu odcienie różu. Od jasnoróżowych balonów poprzez te w kolorze fuksji a na różowo złotych kończąc. Róże często łączone są z bielą, srebrem lub złotem. Tu z cyframi różnie bywa. Zazwyczaj są one dodawane jako element dekoracji, ale nie zawsze. Czasem Panie życzą sobie dekorację subtelniejszą, bez podawania wieku. Często także są dodawane balony w kształtach butelek szampana, korony lub serc. Takie dodatki sprawiają, że każdy gość wie, że ta impreza należy do jednej imprezowej królowej…

Balony na urodziny dla Niego…

Tu zdecydowanie mamy trudniejszy temat. Panowie są zazwyczaj bardzo zachowawczy, jeśli idzie o oprawę ich urodzin. Staramy się znaleźć balony, które będą pasowały do danego jubilata. Zaczynając od balonów w kształcie cyferek. Tu kolory popularne to złoto, srebro, czerń, zieleń i czerwień. Do tego dobieramy balony pasujące kolorem do cyferek. Jeśli nasz jubilat kocha mazury, to dodajmy balon w kształcie żaglówki. Jeśli jest fanem szybkich motocykli, to balonik w kształcie ścigacza może być strzałem w 10! A może lubi wieczorem usiąść ze szklaneczką whisky? Mamy także balon pasujący do takiego typu zainteresowań.

Urodziny dla osób 60+?

Osoby w dojrzalszym wieku także lubią się zabawić. W trakcie realizowania dekoracji dla osób starszych bardzo często osoby takie mocno nas zaskakiwały, jeśli chodzi o wybór balonów i ich kolorów. Czasem było to połączenie kolorów złotego z czarnym i wychodziła nam dekoracja bardzo elegancka, ale czasem było też np. jaskrawo różowo i z butelkami różowych szampanów w tle. Wszystko zależy od osoby i jej upodobań, ale zapewniam, że osoby po 60 roku życia nie zawsze chcą dekorację klasyczną i stonowaną.

Mam nadzieję, że choć troszkę pomogliśmy w wyborze odpowiedniej dekoracji balonowej dla Państwa lub Państwa bliskich. Poza balonami warto rozważyć także zakup kwiatów. Osobiście uważam, że te dwie dekoracje świetnie do siebie pasują i razem potrafią zdziałać cuda. Zazwyczaj nic więcej, poza miejscem i oczywiście posiłkiem nie jest potrzebne, aby nasi goście czuli się zadbani i atmosfera była wesoła.

Możesz również polubić